Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kisgyerekeknek miért van...

A kisgyerekeknek miért van olyan furcsa szaga?

Figyelt kérdés

Elismerem, a kérdés kicsit félreérthető volt :D


Szóval emlékszem, hogy mikor még alsós voltam, állandóan előjött a téma, hogy a fiúk többségének furcsa szaga van.


Hárman voltunk az osztályban, akiknél ez nem jelentkezett, és érdekes módon kizárólag mi hárman éreztük. Először nem hittük el, hogy a többiek nem érzik, annyira furcsa volt. Azt gondoltuk, hogy egyszerűen nem akarják bevallani :D


Nem is tudom eldönteni, hogy mihez hasonlít. Leginkább a romlott tejet tudnám mondani.


Aztán idővel mindenkinél eltűnt, olyan 13 éves korára már senkin sem lehetett érezni.


Néha még most is érzem, mikor a buszon mellém ül egy alsós gyerek. Egyébként uszodában a legdurvább.


Mi volt ez, és nekem miért nem volt ilyen szagom?



2013. nov. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem fürdik... :D

De most hogy mondod, én is éreztem néha.

2013. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most hogy így mondod, tényleg.:DD

Nekem nem volt ilyen szagom, de én is éreztem máson.

2013. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként talán a leheletüknek van ilyen szaga, ha nem mosnak fogat.
2013. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!