Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járógipsz?! (Fontos! )

Járógipsz?! (Fontos! )

Figyelt kérdés

Egy újabb lábammal kapcsolatos kérdéssel drukkolok elő. Szóval: Mindenkinek a véleményére (aki csak látja ezt a kérdést) kíváncsi vagyok. Főleg azokéra, akiknek már tört/repedt el a sípcsontja. Tehát a szitu: 6 hétig nem terhelhetem a lábam, viszont már a 6. héten valószínű, hogy járógipszet kapok. A kérdéseim a következők:

- Mennyi időt kell még eltöltenem a járógipszben?

- Az a járógipsz, amit 6. héten feltesznek ugye már fogják lecserélni másikra?

- Mennyire terhelhetem a lábam?

- Muszáj lesz mankót használnom? (Az itteni szitu a következő: az iskola végében van az osztályom. A bejárat előtt pár lépcső, az emeletre pár lépcső, aztán pedig egy kicsit le még van kb. 3 lépcső. Ezeken egyszer kell fel és kétszer kell lemennem egy nap. Olykor-olykor olyan napokon át kell mennünk teremről - teremre, mivel az 5. osztály kezdetével mi az ének termet kaptuk meg. Így ott tartják az ének órákat és a szolfézsokat. A napom többi részét ülve töltöm, otthon pedig fekszek, vagy olykor szintén ülök. Mennyire kell mankót használnom és mennyit? Muszáj lesz kettőt vagy elég csak egy, vagy fokozatosan már semennyi nem fog kelleni?)

- Az osztálytársaim nagy része igazi majmok. Mit tehetnék a csúfolódás ellen? Mellesleg van egy olyan osztálytársam aki lökdös és hülye (szó szerint, baja van). Nagyon félek tőle, hogy megszokásból meglök. Itt mit tehetnék?

Ja, és nem kell mondanom, azt a ciki helyzetet, amikor minden szempár rám és a lábamra fog szegeződni. Nem szeretek iskolában a középpontban lenni. MIT TEGYEK?

NAGYON KÖSZÖNÖM!!



2013. nov. 6. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali. Megkaptad már a járógipszet?

Nekem pár napja van (bokatörés miatt). Én két mankóval járok.

Szerintem az osztálytársaid együttérzőek lesznek.

Mankóval is meg lehet tanulni lépcsőzni, nem vészes.

2013. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!