Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak vissza az...

Hogyan szokjak vissza az ejszakai alvasra?

Figyelt kérdés
Par eve mindig nappal alszom. Delutan felkelek, hajnalban fekszem. Annyiszor megprobaltam mar hogy kibirjam estig, aztan vagy nemtudtam elaludni vagy ha igen akkor is masnap delutan ebredtem. A tegnap du. 4kor keltem azota nem fekudtem le, most kinzom magam, hogy estig kibirjam.Volt mar valakinek hasonlo problemaja?
2009. nov. 16. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2009. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmit
2009. nov. 16. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:

és mit csinálsz? fogadjunk semmit. csakúgy tengsz a világban haszontalanul, ugye? na ez a te bajod.

keresd meg a helyed, keress vmi életritmust, és igazodj hozzá.

nem feküdtél le délután 4 óta, jóltetted, várj este 10ig, és mehetsz is aludni. azért javasoltam az este 10et, mivel valszeg sokáig fogsz aludni, mert sokáig nemaludtál, elképzelhető h másnap délután 11-12kor fogsz csak felkelni. demár azis jobb, mint ami eddig volt gondolom.

ha meg felkeltél 11-12 körül, akkor kezdjél magaddal valamit, amitől elfáradsz, hogy megint letudj feküdni 10kor. ezután már nemvalószínű h 11-12ig fogsz aludni, mivel azon a napon csak szimplán elfáradtál, de nem voltál fent sok órát.

na vhogy így.

énis voltam hasonló helyzetben úgyhogy tudom mit beszélek. csak énmég azóta sem álltam rá a reggeli kelésre, mert egyelőre nincsrá szükségem :D de már korábban kelk, mint régebben.

2009. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

És gondolom nem is tanulsz... Nem dolgozunk, nem tanulunk, nem csinálunk semmit az életben, aztán meg sírunk, hogy nem tudunk aludni éjszaka... Menjél csak el szépen dolgozni, ha lehet, 12 órában, és akkor fogsz majd tudni aludni...

Undorodom az ilyen semmittevő naplopóktól...

2009. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én se tudok elaludni ilyen reggel 6-7-ig, és délután 3-4 körül kelek, mióta nincs melóm. pedig az már több mint egy éve nincs, közbe kipróbáltam már minden népi praktikát, szóval ezt szerintem nem fogod tudni megváltoztatni te sem, de azért sok sikert hozzá. :)
2009. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok!!!!!!!!!
2009. nov. 16. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetemista, akinek nincsenek órái... Hehe...
2009. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En nem mondtam hogy nincsenek oraim, ha nem ismered a programomat mit okoskodsz? Kulonben is en segitseget kertem nem "hehet"
2009. nov. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!