Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha felvágom az ereim biztos,...

Ha felvágom az ereim biztos, hogy meghalok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
szerintem első lennél,aki nyavalyogna anyuciért,hogy megvágtad magad,aztán kihívnád a mentőket..mond miért vagy ennyire aberált?bár nyugodtan felvághatod.sőt just do it!
2013. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, sokat nem is tudják hogyan kell.

Azt elmondom, hogy ha nem akarsz meghalni csak a figyelmedet akarod felhívni magadra, akkor a csuklód felett, ahol az erek már nem látszanak, ott ejts vízszintes vágásokat, lehet mélyebben, de csak óvatosan. 3-4 vágás elég, hogy alaposan vérezzen.

(természetesen csak azért írom ezt le, hogy nehogy biztosabb módszert próbáljon a kérdező)

2013. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
első, az aberráltat két "r"-rel írjuk, te zseni
2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
gépelési hibáról még nem hallottál zsenikém?
2013. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha szépen sorbavennéd őket. A legtávolabbiakkal kezd, hogy a végén, amikor már kevesebb az erőd, ne nagyon kelljen nyujtózkodni.
2013. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bffszasza válasza:

Emberek,en itt egyettlen egy ertelmesnek nevezhetö valaszt lattam....xD

Szoval,ha vagdosni akarod magad,akkor elöször csak valami enyhèn tompa,hegyes dologgal kezd,mint pl .hegyes ceruzaheggy,kulcs...stb...en is igy kezdtem,aztan utana jöhetnek ez èlesebb dolgok,EGYRE MINDIG FIGYELJ,AZ ER FÖLLÖT MAX CSAK KARCOLAST EJTHETSZ....ERRE NEGYON FIGYELJ MERT HA NEM FIGYELSZ AKKOR ....ES IGEN,A CSUKLOD FÖLLÖT AHOL MAR NEM LATCCANAK AZ ERREK,4-5 ENYHEN MELY VAGAS ELEG AHHIZ HOGY VEREZZEN,es meg joll is esi,,,,persze ezt nem bizztatasnak szanom,de ö kerdezte,en csak vàlaszolok...

2015. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bffszasza válasza:
56%
Ne kössetek bele a helyesìràsi hibakba...en is eszre vettem..xD
2015. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bffszasza válasza:
Jah,amugy nem halàloss,ha csak nem direkt az ütö eredbe vagsz bele,de anyi eszed csak van,mondom csuklo fellet tökèletes ..
2015. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Bfszasza,neked a vágdosás a hobbid? Grat sztem fordulj orvoshoz
2015. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
*f
2015. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!