Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett a bajom? (bővebben...

Mi lehetett a bajom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap foci meccseztünk. Kb. 25 perces lehetett a meccs, és valamikor a 15-18. percnél elkezdett dagadni a torkom és a végén alig kaptam levegőt, ez miatt eléggé megijedtem... Olyan volt, mintha egy kisujjvastagságnyi lyukon tudtam volna levegőt venni. Ha még 2 percig játszottam volna, hát nem tudom mi lett volna...... Az egyik barátnőmhöz nem tudtam szólni, mert alig jött ki hang a torkomon. Arról már nem is beszélek, hogy a jobb oldalamon a májamnál iszonyatosan szúrt, mert az normális (vagyis ha nagyon megerőltetem magam, mindig szúrni szokott ott).

Na de ez még nem minden. Meccs közben egy elég nagy adag "slejm" vagy "slájm" (nem tudom, hogy kell írni) jött a számba és vér ízű volt, de nem hiszem, hogy véres lett volna, mert meccs után megnéztem az öltözőbe és a többi nem volt olyan.

Amikor a tanár lefújta a meccset és megálltam, elkezdtem szédülni és konkrétan csillagokat (!! nem viccelek!!) láttam. A jobb (csak a jobb) halántékomnál szúrt a fejem 1-2 percig.

Igazából még a meccs közben szólni akartam a tanárnak, hogy hadd pihenjek, de mégse szóltam.

Ma meg délelőtt megint csillagokat láttam pár másodpercig, szédültem, fájt a fejem meg volt egy pár mp, amíg elkezdett a testem remegni, mintha fáztam volna, de nem fáztam.

Ilyet még soha nem tapasztaltam.

A bemelegítésről annyit, hogy nem volt, mert egyből elkezdtünk játszani, viszont az előző-előtti óra tesi volt, ahol szintén "megizzadtam", szóval nem full "tunyán" kezdtem neki a focinak. Nem "vérremenő" volt a meccs, csak az iskolai tesis csoporttársaimmal játszottunk.

Viszonylag sokat mozgok, sportos alkatom van. Sokan tanácsolták, hogy menjek orvoshoz, anya is azt mondta, hogy ha mégegyszer lesz ilyen, elvisz. A tesi tanárnak nem mondtam, nem akatom magam sajnáltatni...

Szerintetek mi lehet a baj? Tényleg lehet, hogy komolyabb bajom van, vagy csak túlhajszoltam magam? Mondjuk ezt nem hiszem, mondom, mert volt már, hogy ennél jobban megerőltettem magam és ezeket tüneteket nem vettem észre magamon.

Előre is köszi a válaszokat!

15/L



2013. nov. 8. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A torkoddal orvos a feljövö szar azért van mert a heves légzéssel feljön a tüdöböl a májszútás meg normális, de torkoddal mindenképpen orvos
2013. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!