Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mielőtt valaki leszólna nem...

Mielőtt valaki leszólna nem gondolom hogy dagadt vagyok csak nem szép az alakom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogy feszesebb legyen a hasam és esetleg egy kicsit fogyjak is? Nem szeretnék gyógyszereket szedni se koplaló diétába kezdeni! Nem sokszor de sajnos néha kénytelen vagyok gyoskaját enni pedig tudom hogy nem kéne. Heti 2-3szor járok edzeni de nem emelgetek súlyokat csak futok biciklizem meg ilyenek. Sajnos sokszor kényszerem van csokit csipszet meg ilyeneket enni:S

165cm és 50 kg vagyok



2013. nov. 9. 18:37
 1/5 anonim válasza:
a combod narancsbőrös?
2013. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mi az hogy kényszered van?? !!!

Ilyen nincs! Elhatározod, és megcsinálod!

Akaraterő!!! Ahányszor eszel valami csokit/csipszet/gyorskaját, utána eddz egy kicsit. :)

2013. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy kövér és jó ha edzel,de ha a hasadat akarod fogyasztani,feszesíteni,akkor csinálj külön hasgyakorlatokat is. És ha kényszered van ilyeneket enni,azt ritkán tedd. Ha szükséged van édességre egyél gyümölcsöt,müzlit, ha sósra vágysz néhány puffasztott rizs szeletet.
2013. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 válasza:
A koplaló diéta baromság. Keress rá egy igazira. Például: [link]
2013. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépe köszönöm a segítségeket:) Nem narancsbőrös semmim.
2013. nov. 9. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!