Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép dagadt nőt vagy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép dagadt nőt vagy ronda vékonyat választanátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát egyiket se a felajánlott 2 kategória közül :D

Inkább szép vékonyat ha lehetne.

2013. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
Ha csak ez lenne akkor már inkább maradnék egyedül...:)
2013. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amelyik normális.
2013. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a dagadt nő nem szép. Még ha szép az arca akkor sem. Nálam az összkép számít ha a szépségről van szó.
2013. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak ez a két kategória létezne...
2013. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan kérdés, mintha egy színes filmre azt kérdeznéd, hogy a fekete, vagy a fehér árnyalatok jobbak rajta. Ez a kérdés is sokkal árnyaltabb ennél.


Mit jelent az, hogy kövér a csaj? Láttam én egy csomó olyan csajt, aki arányosan volt dagi - a volt csípője, nagy melle -, szép volt és ízlésesen öltözködött; ha megláttam, rávetettem volna magam ott helyben, annyira szexi volt. Ezzel szemben volt olyan is, akinek a szumós hasa felett két kilapul szalonnacsík volt a melle, de még a keze is úgy nézett ki, mintha egy disznósajton kitüremkedések nőttek volna, és ezek lettek volna az ujjai. Na ő már akkor elrontotta a napom, ha rágondoltam. Persze, nem is volt szép a buldog módra püffedt fejével, de nem is tudott volna olyan szép lenni, hogy megtetsszen.


Mit jelent az, hogy csúnya, de vékony? Ha vézna, semmi formája, az semmivel sem jobb, mintha

kövér lenne. Egy zörgő csontú piszkafánál, akinek kilógnak a lengőbordái és a térdkalácsa szélesebb a combjánál szerintem sokkal vonzóbb egy jó kis hurkás, húsos töltött galamb. Csúnyaság és csúnyaság között is ordas nagy különbségek vannak, mert csomó embernek csak "meg kell szokni" az arcát, és elkezd tetszeni.


Összességében: egyik sem, erre így nem tudok válaszolni. Egy nő az összkép alapján tetszik meg, nincs olyan zsánerem, ami kizáró ok lenne.

2013. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyire dagadt nőre gondolsz?
2013. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
ezt benézted mert egy dagadt nő nem lehet szép még ha az arca szép az nem elég..
2013. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy nagyon sovány nő alapból gusztustalan, akármilyen szép arca van.
2013. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Egy nagyon dahadt nő is alapból gusztustalan, akármilyen szép az arca.
2013. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!