Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok azokat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem utáljátok azokat, hogy : 2 választási lehetőség van, sovány de csúnya az arca, dagadt de szép az arca?

Figyelt kérdés

Azért vagyok vékony, mert mondjuk mozgok, nem tömöm magam halálra finomított kajákkal (különben szerintem sokat eszem, sőt finomított kajákat is, de csak módjával.. ). Mondjuk. Erre meg itt van a rakat ilyen kérdés, amit általában husi emberek tesznek fel, hogy megpróbáljanak valamit kezdeni az önbizalmukkal, ahelyett, hogy a gátlásaik ellen ténylegesen TENNÉNEK is valamit.

És akkor szépen leoltanak mindenkit, hogy aki vékony, annak beesetebb az arca, a dagadtabbnak sokkal szebbek a vonásai, és attól, hogy vékony vagy, lehet, hogy csúnya az arcod satöbbi..

Én nem azt mondom, hogy aki telt, az nem szép, nem lehet vonzó, abszolút nem ezt. Azt mondom, hogy ez az állandó versengés, és hogy lenyomjuk a másikat pusztán féktékenységből - ez undoritó...


2013. jan. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Az verseng, akinek problémái vannak.

Én sosem versengtem, csak beléptem és győztem :D Aztán hadd kezdjenek magukkal amit csak akarnak :)

2013. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindenkinek szüksége van önbizalom növelésre. És láss csodát, ki is jött az, hogy a ducik valóban jobb fejek, mert te soványan egy bekeseredett, idegbeteg p@csa vagy, mert nem eszel rendesen azt, amit szeretnél, meg azon jár az agyad, hogy sovány legyél. Ahelyett, hogy jól éreznéd magad a bőrödben. Nem, te itt fikázod a ducikat. Akárhogy is, mégiscsak igazuk van a duciknak! Hajrá ducik!!! :))
2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utsó, duci vagy, mi?
2013. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és akkor mi van, ha duci? legalább úgy jól érzi magát a bőrében, utolsó...
2013. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Már unom hogy védik a ducikat( kivéve ha betegség miatt túlsúlyosak persze) de ez olyan mint hogy a dohányosokat egyből leszólják hogy az egészségét teszi tönkre meg undoritó is, de ha egy ember állandóan zabál arra meg nem lehet mondani semmit...(ezzel nem védem a dohányosokat, én nem vagyok az) mindkettőhöz akaraterő kell. Egyébként meg sovány vagy duci mindkettőnek lehet szép arca.
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az egész védés nem védés nevetséges. Minek védeni meg minek ellenezni? Nem mindegy itt bárkinek??? Most komolyan..ez csak testalkat könyörgöm, nem bűncselekményt elkövetett személyekről beszélünk.


Mondjuk alapból csak éretlenek és tinik vitatkoznak ezen, értelmes, felnőtt emberek nem, szóval nem is értem minek pazarolom erre az energiáimat.

2013. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Második, gratulálok az intelligenciádhoz. Én jól érzem magamat így, nem érzem abszolút hiányát, hogy most betoljak még 2 tábla csokit.
2013. jan. 3. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!