Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok / milyen szakmám...

Mit ajánlotok / milyen szakmám lehet epilepszia illetve asztmás betegséggel?

Figyelt kérdés
Sziasztok 12. decemberben kiderült hogy asztmás vagyok, 13. májusban pedig hogy epilepsziás ,rohamokkal . Most pedig végzős ként pályaválasztás előtt állok . Milyen szakmák el sajátításában lehet sikerem ?? milyen szakmában tanulhatok ?

2013. nov. 10. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy epilepsziával nem igen fognak alkalmazni, a munkáltatóknak túl nagy kockázat. Letagadni nem érdemes, mert ha véletlenül rohamod lenne, akkor leszarnák, max azt mondják, részeg/kábszeres vagy.
2013. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos nem tudom, hogy milyen szakmában nem okoznának gondot a betegségeid.Talán a kezelőorvost kellene megkérdezni, hogy szerinte hol nem, vagy hol zavaró tényezők, vagy valamilyen pályaválasztási helyen, ha hozzáértő van ott.Az asztmádra, illetve az epilepsziás rohamokra jól tudnád használni a gyógynövényeket, sok jó tapasztalat van velük pl a ginkgó kivonat még három gyógygombával együtt akár hörgőgörcsöket, epilepsziás rohamot is csökkent.erről van is egy orvosi cikk egy könyvben. Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem és elküldöm emailben.
2013. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
47%

Szia!

Sajnos tudom milyen nehéz helyzetben vagy,én 5 éve vagyok epilepsziás. Az első évben a sűrű rohamok miatt nem tudtam elhelyezkedni,majd a helyes gyógyszerbeállítás mellett megszűntek a rohamok.

Több munkahelyre jelentkeztem és hiába mondtam,hogy rohammentes vagyok,nem vettek fel.

Kicsivel több mint 2 éve kaptam munkát, napi 4 órában. Adminisztrációs munkát végzek.


Nem hiszem,hogy a történetemmel sokat tudtam volna segíteni,de gondoltam leírom. :(

2013. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , igen jó lenne ha nem ilyen szigorúak lennének a törvények . Nekem az is baj hogy nem v.mi jó tanuló vagyok , mert akkor mondhatnám azt hogy elmegyek gimibe , de hát sajnos mindenki nem lehet okos .
2013. nov. 17. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!