Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Itthon tudok magamnak szép...

Itthon tudok magamnak szép izmokat edzeni?

Figyelt kérdés
pl a gugolásokkal lehet szép combizmom? azonkívül van egy pár 1 kilós és 3 kilós sújzom

2013. nov. 17. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
az a baj h nem tudjuk lány vagy fiu vagy-e és hány éves, milyen magas. testsúlyod hozzá.
2013. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindjárt 17 éves fiú, 52 kiló 174 cm
2013. nov. 17. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor súlyzót kell venned! aki vannak inkább női aerobikra jók.

vagy lejárni konditerembe.

Lehet otthon szép izmokat növeszteni, de ahoz kellenek súlyzók is.

Ajánlott egy francia rúd,vagy egyenes fekvenyomó (amelyiket könyebben be tudod szerezni) ezzel tudsz bicepszet, tricepszet, alkart, váll, hát, comb, vádli-t edzeni. súlyokat kell szerezni vagy venni hozzá. nem kell sok főleg kezdetben a rúd 10kg-ja is elég lesz neked egy-két hétig szerintem. majd jöhet rá egy két súly.

utána kell járni hogyan mit akarsz edzeni. elég vékony gyerek vagy szerintem kicsit tömegelni kell neked, majd szálkásíttani. attól függ h fizikumot akrsz vagy izomtömeget.

a gugolás amúgy jó a combra de súlyal kombináld úgy jobb a hatás.

és a hasat ne feledd nagyon fontos izomcsoport.

ha van valami kérdésed írj nyugodtan.

2013. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
helo :) az a bajom hogy konditermbe nincs időm járni így ithon szeretnék kezdeni valamit magammal hát igen eléggé vékony vagyok, szeretném a szép izmamim lennének csak az a legnagyobb bajom hogy lusta vagyok :D esetleg nem tuttsz erre valamit ajánlani amivel rá tudnám venni magam hogy áljak neki komolyan? amugy a fekvőtámasz az jó?
2013. nov. 18. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!