Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy maradhat abba a hajhullás...

Hogy maradhat abba a hajhullás? Miért hullik ennyire?

Figyelt kérdés

16/L

Régen nagyon dús hajam volt mostmár annak a fele sics. Nagyon csúnya, olyan mintha nem lenne hajam.:( Megmsosm a hajam vagy fésülködöm és egy kb. két maréknyi hajam jön ki. Nem húzom, nem vasalom, hajszáírtóval is úgy szoktam megszárítani ha jobb idő van vagyis volt hogy egy kicsit megszárítottam és a többit a nap megszárította(nyáron volt), amikor elkezdett ennyire hullani, mondták, hogy szedjem a hair clinicet de nem vált be, utána szedtem sörélesztőt az sem vált be, ricinusolajjal kentem a hajam, mert azt mondták, hogy gyorsabban nől a haj és dúsabb lesz, hát ez sem vált be:((( Mit csináljak? már a sírás kerülget.:(( Soha nem fog olyan szép és dús hajam lenni mint volt:(


2013. nov. 18. 05:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, mert a gyulladt, rossz fogtól is hullhat a haj! Ha nem az a gond, akkor háziorvos és kérj vérvételre beutalót, mert a vérképből sok mindenre fény derülhet. (esetleges betegségekre utaló jelek)
2013. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami gyulladás lehet a szervezetedben és/vagy súlyos vitaminhiány.
2013. nov. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!