Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért volt ma olyan érzésem,...

Miért volt ma olyan érzésem, hogy futni akarok?

Figyelt kérdés
17 éves, kicsit duci lány vagyok a magasságomhoz képest. Ma a kutyámat sétáltattam mikor hirtelen azt éreztem, hogy muszáj futnom. Majdnem két háztömböt lefutottam kisebb-nagyobb pihenőkkel és még a kutyámat is lehagytam közben. Szerintetek miért volt ez?

2013. nov. 24. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

agyad küldte a jeleket mit kell tenned hogy jobban érezze magát a tested :D

tedd rendszeresé, és nagyon jól fogod magad érezni, legjobb dolog az egészség megörzéshes, és jól fogsz kinézni :D

2013. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :-)
2013. nov. 24. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Erről ezt írja a homeopátiás könyvem: "Késztetést érez a futásra: Origanum, Veratrum album.

Késztetést érez a futásra menses előtt: Lachesis."

Ez alapján, ha pl. a harmadik lenne a Te eseted, akkor Lachesis CH9-ből kellene minden nap éhgyomorra 1-szer 3 globuluszt elszopogatnod 2 hónapon keresztül és akkor elmúlna ez a késztetés.

De elmehetsz egy igazi homeopátiás orvoshoz és ő ezt jobban elmondja, illetve kikérdez a többi tüneteidről is.

2013. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!