Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gáznak lehet ilyen mellekhat...

A gáznak lehet ilyen mellekhatasa?

Figyelt kérdés

Fejfajas

Hanyinger

Nemi problema....pl... nincs erekcio.



2013. nov. 26. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, tipikus. Node milyen gáz?
2013. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hőlégfúvóból jön. Ugyanis az gáz alapú, es elsajnos ez mellett kell dolgoznom hogy ne fagyjak meg. Amugy angliaban vagyok es azert van most hideg...legalabb us nekem
2013. nov. 26. 14:55
 3/10 anonim válasza:

itt is 2 fok van :S


Komolyan így bánnak kint veletek? Mit dolgozol?

2013. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szellőzteted a helyiséget, ahol dolgozol?
2013. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kell felreerteni semmit sem. Van rendes futoberendezes csak mivel itt a 8 fok olyan mont otthon 0 ezert en kertem hogy vmi extrat kapjak hideg ellen....amugy en vagyok az egyetlen magyar ennel a cegnel es ez a ceg europa legnagyobb fuggetlen femipari gyara :-D de mivel nagy kedvence vagyok a fonokeimnek ezert en kapram egy ilyet.....de ez most nem is fntos.....a lenyeg hogy akkor ezek a dolgok lehetnek a gaz miatt?
2013. nov. 26. 15:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Van szelloztetve de nem surun es a hulegfuvo is kb 2 meternel nem megy messzebb szoval kozel kell lennem hozza
2013. nov. 26. 15:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki angliaban meg olyan helyre megy ahol ugy bannak veluk mint a szarral az meg is erdemli a sorsat.... de ebbe tenyleg ne menjunk bele mert nem ez a tema
2013. nov. 26. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Folyamatos szellőzés is kell a gézkészülékeknél, és sűrűbben szellőztess rövid időre. Fejfájás és hányiger lehet gázszivárgástól, gázszagtól, de nemi probléma szerintem nem, nem vagyok benne biztos.
2013. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom h nem valoszinu de miota hasznalom azota nem mindig jon ossze a dolog es mar zavar az asszonyrl meg nem is beszelve
2013. nov. 26. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát, egy ideig ne használd a készüléket.
2013. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!