Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete pontot látok a jobb...

Fekete pontot látok a jobb szememmel, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdődött, először azt hittem, hogy valami belement a szemembe, utána pedig, hogy valami van a szempillámon, de semmi. Jobb szememmel egy fekete pontot látok, ami előre nézéskor megáll majd ha normális reakciónál persze utána nézek akkor elmegy jobbra.. Már egyre zavaróbb és semmi gondom a fáradsággal, rendesen alszom. Esetleg van valaki aki hasonló helyzetben van?

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 28. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Menje el dokihoz megnézetni

(Lehet pl. a szemed bevérzett v. valami ilyesmi)

Jobb megnézetni az orvossal mindenképp

2013. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ha fehér vagy világos felületre nézek akkor olyan, mintha egy háló lenne a szemem előtt. Ami követi, hogy merre nézek. Annyi rémhírt hallani inkább elmentem szemészhez, nálam semmit nem talált, azt mondta, hogy ez nem gond, normális dolog sok ember él ilyennel. HA rosszabbodik visszamegyek, de nem rosszabbodott.
2013. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el orvoshoz

hogy tudjon rá adni gyógyszert

2013. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Semmit nem kell csinálni vele, kivéve, ha nagyobbodik. Ezt kezelni nem lehet. Orvos mondta, aki megvizsgált.
2013. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!