Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a torkomba folyó...

Mit tehetek a torkomba folyó válladékkal?

Figyelt kérdés
Állandóan érzek valamit a torkomban, amit le muszáj nyelnem, máshogy nem tudok megszabadulni tőle. Úgy érzem, hogy folyik valahonnan, engem mondjuk takonyra emlekeztet de nem tudom miért folyik le a torkomon. Plusz kellemetlen szagú a szám is azóta, a szag a torkomból jön, mert a számban minden rendben van. Már hónapok óta tart. 18/L

2013. nov. 28. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl elmehetsz fül-orr-gégészhez:)
2013. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Babi0906 válasza:
Szia. Hasonló problémám van :( Nekem egy sima nátha után jött elő még október végén. Vártam,hogy elmúlik ez is mint a nátha de nem. Elmentem dokihoz azt mondta garatfolyás. Általában orrmellék üregi gyulladás okozza vagy allergia (google-ba beírod találsz leírást róla). Nekem ezeket írta fel: Bioparox, Rinofluimucil orrspray. Sajnos nem nagyon használt csak talán nem volt olyan intenzív a "folyás" (sajnálom nem tudom másképp írni). Írt fel antibiotikumot azt is beszedtem hát ha elmúlik de nem csak már jóval kevesebb alkalommal jelentkezett. Voltam nála azt mondta el fog múlni. Hát most ugyan ott tartok,mint amikor jelentkezett úgy,hogy ma megyek sztk-ba fül-orr gégészetre. Ott csinálnak röntgent és abból kiderülhet mi a gond. Nekem látszik is ami a torkomon van váladék. Teljesen átlátszó, nincs se láz se fájdalom szóval tartok a poliptól vagy más jellegű betegségtől de azért bízom benne,hogy nem kell műteni.
2014. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Babi0906 válasza:

Bocsi rosszul írtam! Nem garatfolyás ha nem orrgaratfolyás.

Egyébként a kamilla teás inhalálás segített nekem csak nem szünteti meg sajna.

2014. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!