Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért álmodom mostanában...

Miért álmodom mostanában sokszor azt hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Valamikor nem is én vagyok hanem mást alakítok és úgy halok meg.. nagyon fura egyszer lelőnek egyszer leesek egyszer balesetet szenvedeke
2009. nov. 21. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a héten már 3szor álmodtam ilyet
2009. nov. 21. 13:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos stresszes vagy mostanában.
2009. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszed el,én ma hajnalban és tegnapelött álmodtam ilyet,hogy üldözött valaki én meg menekültem mint állat előle..,ma még zuhantam is miközben menekültem,de nem haltam meg...!Van egy társam is menekeülés közben de nem tudom ki vagy hogy néz ki csak érzem,hogy van velem valaki..!Próbáltam filózni rajta miért vannak ilyen álmaim,de nem tudok rájönni,mi értelme az álmaimnak??
2009. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ismerősöm mesélte,hogy egyszer azt álmodta,hogy oldalba lőtték.Másnap arra ébredt,hogy mennyire fáj az oldala.:S
2009. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár ötlet:


1 Félsz a haláltól, és ez a téma foglalkoztat.

2 A tudatalattid valami olyasmire akar figyelmeztetni, hogy ideje változtatnod az életeden valamilyen téren.

3 Tinédzser vagy, és éppen a korodban szokásos személyiség változás közepén - ebben az esetben ez csak egy szimbóluma annak, hogy a régi, gyerekkori személyiséged lassan elmúlik, és felnőtté válsz.

2009. nov. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


4 Túl sok akciófilmet nézel.

2009. nov. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!