Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti az éjjeli pislantás után...

Ti az éjjeli pislantás után kezet mostok?

Figyelt kérdés

Nálunk az elején csak hideg víz jön és teljesen felébredek. Aztán órákig nem tudok visszaaludni. Ezért inkább az éjjeli kézmosást kihagyom.


De jó lenne valami módszer, amito"l nem is ebredek fel es nem is kell koszos kézzel visszafeküdnöm.


Talán torlokendo? Ti hogyan csinaljatok?



2013. dec. 3. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha annyira éjszaka van, hogy még a villanyt sem kapcsolom fel, akkor nem szoktam kezet se mosni. De megmondom őszintén nem tudom elképzelni, hogy mitől lennék koszos, mikor lefekvés előtt fürdök, elmegyek pisilni, ami után kezet mosok, utána csak az ágyba fekszem be. Aztán amikor törlök, akkor is csak a wc papírhoz ér a kezem. Persze, lehet mondani, hogy a lehúzókán ott vannak a baktériumok, stb., de egy normál immunrendszerű embernek ettől az 1 alkalomtól éjszaka semmi baja nem lesz. Fölösleges ezt túlaggódni.
2013. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nedves törlőkendőt illetve fertőtlenítő kendőt is. Szerintem a célnak maximálisan megfelel :)
2013. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi tartunk otthon mindig ilyen babapopsi fertõtlenítõ kendõt, mibdemellett tükörtisztításra is meglepõen alkalmas.
2013. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy? Mert ha lány, akkor nem kell a puncidat fognod pisilés közben.
2013. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok. En nem is gondoltam erre, csak a felesegem multkoriban megjegyezte... Es hat valahol igaza van.


Amugy en sem kapcsolom fel a villanyt. nem is akarok kozben felebredni.

2013. dec. 3. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolom fel mindig a villanyt, de így is eltalálok a kádig, ahol megeresztem a meleg vizet.
2013. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem pisálom le a kezem.Használj gumikesztyűt.
2013. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!