Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A megfázásból kijöttem, de...

A megfázásból kijöttem, de érzem, hogy a masszív váladék fentmaradt a fejemben. Nem akar jönni. A füleimre kezdek rosszabbul hallani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A megfázás során rengeteget fújtam az orrom, de csak átlátszó váladék jött tonnányi, sárgás összetett váladék nem. Szeretném megoldani a problémát, mert nem vagyok túl jól.
2009. nov. 22. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el fül-orr-gégészetre és megnézik ultrahanggal, a sima megfázásnak is lehetnek súlyos szövődményei, ha nem tisztulnak ki a fejedben levő üregek (arc, homlok).
2009. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladás lehet. Nekem rendszeresen van. Sajnos, egyszer ha van, mindig visszatérhet. Infralámpát használtál? Az antibiotikumnak sajnos nem jó mellékhatása lett nálam. A Nasopax orrspré most eléggé jó, csak ha egy napig nem használom, már durvul. Orvos?
2009. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvosnál még a megfázás szakaszban voltam, rám se bagózott. Így most nem akarok visszamenni hozzá, gondolom vannak itt normálisabb, jobban hozzá értő emberek. Infrázni még nem infráztam, lámpa van, de a nővérem azt mondta, hogy olyankor nem használ az infra, ha már letapadt. Erről mi a véleményetek?
2009. nov. 22. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyit mindig használ a lámpa, én a leghasznosabb segédeszközként tartom számon megfázás idején.

Ha meg nem használ akkor se vesztesz vele semmit.

De ha pár napon belül nem múlik el akkor is orvoshoz kéne fordulnod, ha tetszik, ha nem.

Lehet, hogy már változott, de amikor én legutóbb voltam, akkor fül-orr-gégészetre nem kellett beutalót vinni.

2009. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,ha rám hallgatsz,nem kisérletezel semmivel,hanem igenis elmész az orr-fül gégére,mert ez nem játék.Én húztam,halogattam a dolgot,mert lázam nem volt,és gondoltam,majd elmúlik,de aztán már olyan nyomásfélét éreztem a fejemben,és rászántam magam a dokira..hát agyhártyáig rakódott a trutyi,ezért még aznap megműtöttek orron keresztül...rohadtul nem volt kellemes..
2009. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól betojtam, de azért kösz a tanácsot.
2009. nov. 22. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam,hogy betojj,csak jobb,ha nem húzod ezt sokáig,mert tényleg komoly bajod lehet tőle.De az is lehet,hogy nincs semmi gáz,de akkor meg jó azt megtudni,nem?:)Jobbulást kívánok neked!
2009. nov. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!