Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bírni fogja a fülem a fülbevalót?

Bírni fogja a fülem a fülbevalót?

Figyelt kérdés

7 éve nem hordok semmiféle fülbevalót még alkalmakkor se nagyon.Régen arany volt benne vagy ezüst.Van egy pár fülbevalóm de azok alkalmiak de ha berakom őekt egy napra akkor a lyuk bepirosodik picit és árintésre fáj.7 év óta sose volt huzamosabb ideig a fülembe semmi most viszont vettem egy bizsu fülbevalót mert szeretnék hordani valamit.Tegnap este raktam be, ebbe aludtam és ugyan ez a tünet áll fent még mindig, fáj,piros és meleg is a lyuk körül.Ez elmúlik egy időm után?Megszokja a fül?Vagy nem bírná a bizsut?valakinek hasonló tapasztalat?


20/l



2013. dec. 6. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fülem is ilyen. Bizsut úgy hordok, hogy az csak házon kívül van rajtam. (tanulok. ez kb napi hét órát jelent mert tesinél kiveszem.)Ha benne alszok vagy rajtam marad bepirosodik mindig. Ezt nem szokja meg a fül. Én azt tanácsolom, hogy ha fontos neked tartósan a fülbevaló viselése akkor gyűjts össze pénzt olyanra amit csak néha kell kivenni.:)(aranyra/ezüstre/fehéraranyra stb..)
2013. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!