Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Naponta felhív az apám 42...

Naponta felhív az apám 42 éves vagyok nagyon nincs erre szükségm, családos vagyok hogy értessem meg vele?!

Figyelt kérdés
ez komoly probléma. ja és ha viszahív csakis a saját telefonon, mert a másik az sok pénzbe kerül!!!!!!!!!!!!!!!!! mi a f...................szt csináljak?????????????????
2013. szept. 27. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért hív, mert magányos?
2013. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik vagy aggódik? Lehet, hogy nincs senkije, nincs kivel beszélnie? Ha nincs senkije, akkor türelem, ennyit megérdemel, hogy legalább te beszélj vele. Ha csak aggódik, akkor mondd meg neki normálisan, hogy ez sok!
2013. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Semmit !!! Örülj, hogy van apád aki szeret és még akkor is fontos vagy neki ha felnőttél!!!

Én mit nem adnék ha naponta felhívhatna apám, de nem tud mert 11 éve meghalt!!

2013. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Miért hív naponta? Unatkozik?

Beszélgess vele röviden. Sietned kell, éhes a kutya, macska felment az asztalra, vagy mitudom én. Majd rájön, sok a dolgod.

Ezt a másik telefont nem igazán értettem, de anyám is csinált úgy, csak megcsörgette a telefont, hogy hívjam vissza. 4-szer megtettem, elmesélte az egész rokonságot, de Ádám-Évától. 5. alkalommal nem hallottam a telefont, kocsiban, konyhában maradt, stb. Leszokott róla.

2013. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a telefont mindig, időnként kapcsold ki. Valahogy meg kéne vele értetni, hogy nincs időd ennyi rá, és mondd azt, hogy utálsz telefonon keresztül beszélni. Nekem apám felesége ilyen, felhív,van hogy reggel 7-kor és fél órán keresztül beszél hülyeségeket, bulvár pletykákról amit a Story magazinban olvasott, meg ilyenekről. Egyszerűen hangsúlyozom, hogy nekem dolgozni kell, állandóan a munkáimról beszélek, hogy vegye észre, hogy én nem unatkozom annyit, mint ő. De borzalmas, és megértelek, nem könnyű ezt megértetni olyannal, aki nem veszi észre magát.
2013. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a rohadt életben szerintem a család a legfontosabb... Örülj neki és gondolj arra mi lenne ha már nem lenne... De ha annyira zavar mond meg neki, hogy inkább 2-3 naponta hívogasson vagy hétvégenként...
2013. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Majd te is ha idősödöl, kívánni fogod a gyereked társaságát, mert ez így működik!

Ha egy szülő már magányos akkor biztos az miatt is.

Az én lányom is 42 éves, ő be magyarázta neki, de ez sokáig tartott de hatásos volt, mert megértette.(a lányom kemény, nagy szájú,)

Vissza fogja magát az apja, de látni rajta hogy küzd, de szót fogad!

Ha nem veszed föl mindig, azt is meg lehet tenni, de nem jó a gyereked előtt így viselkedni, mert vissza kapod!

2013. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

"Az én lányom is 42 éves, ő be magyarázta neki, de ez sokáig tartott de hatásos volt, mert megértette.(a lányom kemény, nagy szájú,)" - ebből ért valaki valamit?


Kérdező, én örülnék ha apám élne és felhívna akár naponta többször is...

2013. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Én is örülnék neki ha felhívna az apám, sajnos 11 éves koromban meghalt.

Amúgy nem lehet, hogy az a baja, hogy magányos? Nem gondoltál még arra, hogy szeret? Esetleg arra, hogy összeköltözzetek?

2013. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Amado atya ***** válasza:
77%
Én is 42 vagyok, és nagyon örülnék, ha az apám naponta felhívna. De már nem teheti...
2013. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!