Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mit csinálnátok,...

Anyukák, ti mit csinálnátok, ha a 18 éves lányotok közölné, hogy veszélyben van és megakarják ölni?

Figyelt kérdés

(Lehet, hogy nem jó kategória...)

Szóval egyáltalán el hinnétek-e neki, hogy tényleg akkora a baj, hogy idáig fajult, vagy a rendőrséghez fordulnátok?Vagy egyebek..


2013. nov. 27. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
mi az, hogy hinnék-e neki? Az én gyerekem nem olyan hülye, hogy szórakozásból ilyeneket mondjon, de nyilván a tiédnél ez is képben van, ha felmerül benned, hogy nem mond igazat Épeszű 18 éves ezzel nem szórakozik.
2013. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ilyesmivel előállnék anyának biztos hogy komolyan venné, és azonnal lépéseket tenne. Rendőrség, vagy akármi. Az ilyesmi nem játék.


18/L

2013. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A történettől függ. Ha azt mondja, az egyik exe fenyegeti, vagy ismeretlen zaklató, vagy ehhez hasonló életszerű történet, akkor hinnék. Ha nagyon kamuszagú, mondjuk a CIA követi, akkor azért gyanakodnék erősen. :)


Ha komoly a dolog, akkor irány a rendőrség, akár anyukáddal, akár nélküle! Az életveszélyes fenyegetés nem játék, bosszútól hajtva sok emberből előjön az állat. :(

2013. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt, hogy hinnétek-e neki igazából úgy értettem, hogy pl. ha eddig soha nem volt vele semmi ilyesmi, elgondolkodna az ember, hogy a fenyegető komolyan gondolja egyáltalán, vagy hogy került olyan a lányom közelébe?

Egyébként köszönöm a válaszokat, én is hasonló dologra számítottam.

2013. nov. 27. 14:51
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
te beteg vagy.... a lányod közli hogy bajban van, te meg itt kérdezgetsz.. gratulálok.
2013. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A lány vagyok, nem az anyuka. :D Nem merem neki elmondani...
2013. nov. 27. 14:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy csalódni fog bennem
2013. nov. 27. 14:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, mert ha ne adja isten valami történik, azt sem fogja tudni hogy mi van....ha nem történik semmi, akkor meg mindegy.
2013. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az ember követ el hibákat, főleg fiatalon néha nem mérik fel, kinek érdemes bizalmat adni, és ennek lehetnek ilyen következményei. De hidd el, nincs az az anya, aki emiatt akkorát csalódna, hogy veszélyeztetné a gyermeke életét! (Illetve ha ilyen anya lenne, jó eséllyel otthonban lennél, de mivel ő nevel, biztosan gondoskodik rólad.)


Ha bármi történne veled, és kiderülne, hogy nem szóltál neki, mert nem bíztál benne, hidd el, akkor csalódna csak igazán. :( Ne kockáztass, légy őszinte!

2013. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

az ebben a baj, hogy a rendőrség sem tesz általában addig semmit, amíg valami konkrétum nem töreténik (vér nem folyik, vagy hasonló) tehát ezt A-tól Z-ig át kellene rágni, mert még nyomozást sem fognak indítani mert nincs megalapozva. egy életveszélyes fenyegetés (pláne bizonyíték nélkül)megint szinte semmit nem ér.

szóval én először tájékozódnék a kérdésben a lehető legrészletesebben beszámoltatnám a lányom és keresnék olyat a sztoriban, ami bűncselekmény értékű, hogy bemehessek vele a rendőrségre.

2013. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!