Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap eldöntöttem, hogy...

Tegnap eldöntöttem, hogy mostantol rendszeresen fogok futni. Tegnap és ma este is voltam (pont az előbb végeztem) és utána mindnig olyan furcsa bizsergést érzek az innyemben. Miért van ez?

Figyelt kérdés
nem fájdalom, csak olyan idegesítő bizsergés... pedig nem futottam sokat, csak picit több mint 1 kilómétert de nem tudom pontosan. Bár már a felénél szinte kapkodtam a levegőt :D

2013. dec. 9. 00:34
 1/6 anonim válasza:
0%
Lány vagy vagy fiú?
2013. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány, de nem ez volt a kérdés...
2013. dec. 9. 00:37
 3/6 anonim válasza:
0%
hány éves?
2013. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16
2013. dec. 9. 00:38
 5/6 A kérdező kommentje:
-.-" ezt nem veled fogom megbeszélni... :P
2013. dec. 9. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:

29%-os, takarodj már, elképesztő micsoda perverz állatok járnak ide is...


Sajnos nem tudom, mi okozza, de nekem is szokott hasonló lenni, ha sokat futok. Ha nem az okozza, hogy kapkodod a levegőt (tehát a hideg levegő betesz neki), akkor szerintem próbálj lassabban futni, valahogy tapasztald ki, hogy neked mennyi és milyen minőségű futás az, ami még nem váltja ezt ki. Ja és ne rázkódjon nagyon a fejed, tehát megfelelő cipő, elfogadható út, helyes testtartás. Mert ha nagyon rángatod a fejed, akkor az állkapocs felső része és a fogak gyökere körüli terület megfájdulhat.


Az is lehet, hogy azt jelzi, hogy túlerőltetted magad és maximumon van a szervezeted. Lehet egyelőre kevesebbet kellene futnod, hiába, hogy ez sem sok, de a fokozatosság nem árthat.

2013. dec. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!