Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamin készítmény...

Milyen vitamin készítmény vált be Nektek?

Figyelt kérdés
Próbálok egészségesen étkezni sok zöldséget gyümölcsöt és húst enni (élet módot váltottam szeretnék egy kis feleslegtől megszabadulni és hozzá teszem nem két répán élek mint sok fogyókúrázó) és mégis azt vettem észre hogy azóta nagyon fáradékony vagyok délbe majdnem előbb elalszok mint a másfél éves kislányom. Ingerültebb is lettem a fáradtságtól nem akarok ilyen lenni.

2013. dec. 13. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy olcsóbb multivitamin bőven elegendő, ha megfelelő étrended van mellette. A fáradékonyság az lehet vashiánytól vagy egyébtől is, javasolnám hogy menj el egy laborvizsgálatra, ott ki fog derülni-jó eséllyel-hogy vitaminhiány áll e a háttérben.
2013. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi elfelejtettem írni hogy megnézettem a vasam és az rendben van.
2013. dec. 13. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél napi 1 mokkáskanál méhpempőt és naponta almát, mandarint a vitamin árán.
2013. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavasszal-ősszel kb. egy-egy hétig szoktam szedni a Béres-féle Aktivál kapszulákat. Feltölti az immunrendszert a szükséges sókkal, egyebekkel. Összetétele megegyezik a gyógyszertárban kapható A-Z-ig, és hasonló termékekkel, csak a gyógynövényben ezt kb. harmadannyiért tudod megvenni. No meg a friss zöldség-gyümölcs, hogy a vitaminok is meglegyenek.


Egyébként a tünetek, amiket mondol, egy része eredhet abból is, hogy most a téli időjárás kezdetén, elég sok részünk van-volt a szürke égből, lehangoló hogy nem látunk napsütést.

2013. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. dec. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!