Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van és az a...

Fitymaszűkületem van és az a bőr rajta már piros, mit tegyek elmondjam a szüleimnek? És egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

és hát a makkomon ilyen fehér valami van és egyfolytába jön belőle mert érintésre lejön de néha csíp és rohadt büdös

kérlek segítsetek


2008. okt. 26. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg "rohadt büdös" akkor menj dokihoz. Ezen muszály átesned, nem te vagy az egyetlen akinek fitymaszűkülete van. Azt kezelni kell.
2008. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok de 15 vok a szüleim nélkül nem lehetne :(

hogy mondhatnám el nekik???

meg a barátnőm is mit gondolna már???

2008. okt. 26. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

butaság, ez a "hogy mondjam el..." - problémád van, amelyen csak orvos tud segíteni és minél tovább odázod, annál komolyabbá válik!

nagyon sürgősen mondd el és menj orvoshoz!

2008. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok! Ha úgy könnyebbnek érzed, először beszélj apukáddal, ha neki könnyebben el tudnád mondani. De valakivel mindenképpen beszéld meg ezt és menj el orvoshoz, ne húzd tovább. És hidd el ha túl leszel rajta majd jót fogsz nevetni hogy milyen nehézkesen ment. Szorítok!
2008. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!