Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem, hogy ez egy...

Miért érzem, hogy ez egy börtön? A barátaim előtt kiderültek a drog problémáim. Mivel nincs pénzü (n) k rehabra, elhatározták, hogy Ők maguk fognak segíteni nekem.

Figyelt kérdés

Az egyik barátom egy hónap szabit vett ki,hogy itt lehessen velem, és a többiek sem hagynak egyedül egy pillanatra sem.

Sehova sem mehetek egyedül, nem lehet nálam pénz , stb. Megértem miért csinálják ezt, és hálás vagyok, de nem tudom meddig bírom még ezt...


2013. dec. 19. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyrészt azért mert függő vagy, másrészt ez a korlátozás még egészségesen is sok lenne.

Milyen drog? Mióta használtad? Hány éves vagy?

2013. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább azt becsüld meg, hogy ilyen barátaid vannak, hogy te gyenge jellemed miatt szabadságot vesznek ki!!!
2013. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, és heroint használtam 21 éves koromtól.

Én megbecsülöm őket, tényleg szerencsés vagyok.

2013. dec. 19. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Uh, azt hittem csak valami könnyű drogról van szó, két év alatt már nagyon komoly függőség alakul ki. Ez esetben megértem a korlátozást, rendes barátaid vannak.

Sok sikert! :)

2013. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még te siránkozol?
2013. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És hol vagy Te, már mint Te mennyire akarod letenni?

A függőségtől való megszabadulásnak a sikere ettől függ.

2013. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak most vettem észre a kérdésedet. Egyrészt, ritka szerencsés vagy, hogy ennyire figyelnek rád a barátaid. Másrészt: mi történt azóta veled? Rendben vagy?
2014. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!