Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A régi öregek hogy bírták...

A régi öregek hogy bírták télen is a kinti pottyantós wc-ket? Nem fáztak fel vagy valami?

Figyelt kérdés
Én is azt használom de nyáron csak mostnaába mindig oda járok csak félek hogy felfázok vagy valami.Régen hogy bírták?Vagy nem lehet tőle bajom?Higéniával nincs baj minden éven kétszer kimeszelem meg takarítom ugyhogy szép tiszta

2013. dec. 24. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Még sok mai öreg is használja a pottyantós wc-ket. :)
2013. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is használom csak a felfázástól félek.. :(
2013. dec. 24. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Igazából nem tudom, én lefagytam volna. :(
2013. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Első vagyok. Lány vagy? A lakásban nincs wc?
2013. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak néha amikor leülök majdnem odafagy a s*ggem de utána már jó meg nincs is benne olyan hideg kis helyiség jobban tartja a hőt szerintem
2013. dec. 24. 11:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.Van a házban is csak azt nem szeretem annyira.
2013. dec. 24. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem fagytunk oda és nem is fáztunk fel.

Igaz, nem is ültünk rajta órák hosszat és nem is voltunk olyan kényesek, mint a mai fiatalok.

2013. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen régi öregek, emberke? :) Kisgyerekként én is ilyen pottyantóson nőttem fel, egészen 15 éves koromig. Akkor költöztünk vízvezetékes, angol WC-s házba. Fiatal ember vagyok, nem "régi öreg".


Nem, nem fáztunk fel. Nem volt agyonpátyolgatva az immunrendszerünk, és hamarabb megvédett, ha bármi baj volt.

2013. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Hát én nemhasználtam ilyen wc t 33 éves vagyok és manapság szerintem senkise. Az udvaromba áll egy ilyen wc mert közös az udvar a szomszéd asszony oda szokta kiküldeni az úrának a féltestvérét wc re mert bolondnak és csicskának tartotta,de mikor ez az asszony meghalt a férj féltestvére is rendes bánásmodba részesült az asszony lánya elválalta gondozza öket az úrára való tiszteletadás miatt
2014. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!