Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyitott szemmel alszok....

Nyitott szemmel alszok. Születésem óta nyitott szemmel alszok ez nem baj? Nincs ennek valami a hátterébe ami miatt lehet ez vagy valami?

Figyelt kérdés
Tini vagyok és mesélte a testvérem is a barátnőm pedig most, hogy mikor rám nézett éjszaka akkor néztem előre egy pontra. Anyukám is mondta hogy úgy alszok meg hogy csikorgatom a fogaimat.

2013. dec. 24. 15:45
 1/9 anonim válasza:
te jóIsten! menj orvoshoz
2013. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor Varázsló vagy!

Ez hasonló lehet, mint az alvajárás. Esetleg keress rá arra a kuglin.

2013. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet orvosnak elmesélni, de sztem ezek inkább pszichés dolgok. Néha nekem is "nyitva marad" a szemem, ha alszom, rohadtul ki szokott száradni, de egyébként nincs vele gond :)
2013. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szüleid nem mondták eddig?
2013. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ég reggelre a szemed?

Én biztos használnék műkönnyet, reggel este.

2013. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De nem is tudod becsukni?

Vagy hogy

2013. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
használok ilyen cseppet, de mondták a szüleim már kiskorom óta tudom.. orvoson még nem gondolkoztam. tudok csukott szemmel is de akkor nagyon oda kell rá figyelnem és ritkán tudok csak úgy aludni.
2013. dec. 24. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ezzel a problémával minimum egy szemészt felkeresni, mert a szem kiszáradása nagyon nem egészséges állapot.
2013. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Hidd el, ez elég gyakori! Anyukám óvónő, és mindig van gyerek a csoportjában, aki így alszik. Elég fura látvány, de semmi bajuk nincsen.

2013. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!