Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feketés széklet mi lehet? Mi...

Feketés széklet mi lehet? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedek harmadik hete ezt jelzem!

2013. dec. 26. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ettél véres hurkát vagy nem szedsz vas tablettát / bár ezt antibiotikum mellett nem hinném/, akkor ha fekete a széklet a vér az emésztőrendszer felső szakaszából származik. Azért fekete mert megemésztődött a vér.

/ éjszaka nem vérzett az orrod?- ha lenyelted a garatból a vért ez is okozhatja/

2013. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nagyon aggodok, hogy mi lehet... egy tábla csokit ettem ma de kétleném, hogy a okozta volna.

Soha nem vérzett még az orrom ugyhogy kétleném :( de ma egész nap mosdóba járok kivan a gyomrom.

Nem tudom mivan :(

2013. dec. 26. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy az antibiotikum kinyírta az emésztőrendszeredet. NE hagyd abba, de sürgősen (azaz: dec. 27-én) menj vissza az orvosodhoz, mert erről tudnia kell. Akár leállíthatja, vagy lecserélheti a gyógyszerezésedet, vagy kaphatsz gyomorvédőt, de a saját fejed szerint NE hagyd abba, mert ha a betegségedet még nem sikerült teljes egészében kinyírni, akkor rezisztenssé teheted a baktériumtörzseket.
2013. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz és mondd el neki
2013. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ezt az antibiotikumot nem nfluenza hanem a pattanások miatt kaptam ugyhogy..de mindenképp elmegyek a dokihoz :( nagyon félek...

legroszabb esetben mi lehetne?

2013. dec. 27. 02:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben gyomorvérzés. Ami igen komoly dolog. Az antibiotikumot pedig akármire kaptad, sajnos lehet ilyen hatása, úgyhogy orvosnak mindenképp tudnia kell róla.
2013. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A doki csak 30 adikátol rendel..nincs senki a rendelőbe..ilyet még nem láttam...most haggyam abba. agyogyszert..az tunik a legesszerubbnek :)

Egyébként elolvastam a használati utmutatót amire az volt irva hogy 5-21 napig na én már 19 napja szedem pedig a doki aztmondta hogy szedjem be mind ami 31 nap lenne de a használati utmutato azt irta h 21 nap után a máj károsodhat...jesszusistenem..xdxd

2013. dec. 28. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!