Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 2 nutellás kenyér este...

Napi 2 nutellás kenyér este 10 után? Mennyi idő alatt lehet tőle kb.4 kilót hízni?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék és ezt a módszert találtam a legegyszerűbbnek.A kérdésre adjatok választ. Nem arra vagyok kíváncsi,hogy hülye vagyok-e :D
2009. nov. 27. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj, úgy érted egész nap 2 nutellás kenyeret eszel vagy 10 után eszel? Egyébként meg nem hiszem hogy 2 nutellás kenyér olyan gyors hízást eredményezne...
2009. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy nap közben eszem úgy, ahogy eddig ettem. (reggeli, ebéd, vacsora) és még pluszba eszem 2 nutellás kenyeret este 10 után.
2009. nov. 28. 16:51
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez jó módszer. De jól kend ám meg a kenyeret! Akkor hatásos lehet, persze ha hízni akarsz (híznod KELL), gondolom nem fogsz gyorsan hízni (talán genetikus, hogy híznod kell)! Még egy kis chips-et is eszel mellé, talán gyorsítja! Asszem én máris híztam tőle 2 kilót, csak, mert rá gondoltam! :-)
2010. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!