Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholtól rosszullét?

Tardief kérdése:

Alkoholtól rosszullét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy kevés mennyiségű alkoholtól is rosszul tudok lenni. Míg másoknál a hangulat fokozódik némi alkoholtól addig én 2-3 sör után rohanok a mellékhelységbe... illetve akár 2 pohár bor után is. Ezek után pedig csak szédülök, álmos vagyok. Gyakorlatilag csak a sört tudom meginni. Tömény italok kizártak. Már az illatuk is zavar.

Bár a dolognak előnye is van :) alkoholista nem leszek az biztos mivel nem is ízlenek.

Viszont a baj, hogy elég zárkozott vagyok ésegy kis alkohol feloldja a gátlásaimat, csak elég hamar jelentkeznek a fent leírtak.

Létezik valami módszer amivel kicsit többet ihatnék?

(Természetesen nem hullarészeg akarok lenni...)

18/F



2013. dec. 30. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
a ganjat probaltad mar? :)
2013. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyél előtte.

Egyébként meg próbáld magad jól érezni pia nélkül!!!!

2013. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne igyál, ha nem bírod.

2. A gátlások feloldásának más módja is van, és hidd el, pont nem az alkoholban oldott gátlás a legjobb.

2013. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem szeretnék, ilyedn iránybaindulni :)

Második: Épp ezért írtam ki a kérdést, mert nem igazán megy.

( Látom éppen jó témába sikerült besorolnom a kérdést :D )

2013. dec. 30. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:

előfordul, hogy valaki nagyon érzékeny az alkoholra.

egy barátom konkrétan fél decivel sem tud meginni semmiből, mert allergiás rohama lesz. (nem vicc, tényleg létezik alkoholallergia vagy olyan gyomor- és májműködés, mint a tiéd.)

ne erőltesd, ha nem tudsz alkoholt inni. tudom, tré, amikor mindenki más ott vedel előtted, de... ez van.

2013. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek kellene többet inni 3 sörnél? Vagy 2 pohár bornál?

Örülj, hogy olcsó a berúgás :)


Viccet félretéve: egyél előtte, sok vizet igyál közben, rágcsálj mogyorót vagy mást, ami felszívja és lassan igyál, ha lehet, órákig, akkor nem csap fejbe.

2013. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!