Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történhet valami komoly bajom...

Történhet valami komoly bajom abból, ha aceton szagban alszom?

Figyelt kérdés
Esténként szoktam körmötfesteni és nem szoktam ablakot nyitni. Lehet valami komoly bajom ebből?
2009. nov. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szellőztetsz? Én nem bírnék olyan bűzben aludni
2009. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a szaglásra elég "gyilkos" hatása van. Meg gondolom másnak se tesz jót, inkább máshol fesd a körmöd! :)
2009. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Agysejtek pusztulhatnak tőle. A kismamáknak tilos belélegezni azt tudom, mert a gyerek agyilag károsodhat tőle.
2009. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ejha,nem tudtam h agysejtek is elpusztulhatnak O.O

Azért nem szoktam ablakot nyitni,nehogy felkeltsem a szüleimet...De most már kifogom.Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 28. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a hálószobában acetonozz, hanem mondjuk a konyhában, és ott szellőztess. De nem értem: a lálószobában fested a körmöd, miközben a szüleid alszanak?
2009. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szobámban festek körmöt.Se nagy zajjal jár ha ablakot nyitok/csukok.A szüleimet meg zavarná ha konyhában "büdösítenék"
2009. nov. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!