Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit lehetne tenni...

Mit tegyek? Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Adtam a legjobb barátomnak (aki mellesleg nagyon normális, és sok esze van) egy nagyobb értékű ajándékot, erre a szüleim elkezdtek pszichológusokat keresgetni, meg állandóan sugdolóznak a hátam mögött. Úgy beszélnek velem, mint egy félkegyelművel, és hiába próbálok beszélni velük, lekezelően elküldenek onnan.
2013. dec. 31. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinek a pénzéből adtad az ajándékot? Ha a sajátodból, akkor állj ki magadért. Senkinek semmi köze nincsen hozzá.
2013. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Enyémből. Úgy volt, hogy egy tényleg nem kis értékű dolgom volt nekem, és nekem nem volt már szükségem rá. Gondoltam odaadom, legalább jó kezekben lesz. Fenn volt Vaterán, de levettem, mert neki úgyis hiányzott egy, nekem meg - mint mondtam volt - nincs reá szükségem.
2013. dec. 31. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd lenyugodnak és megbeszélitek .
2013. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!