Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett a bajom?

Mi lehetett a bajom?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt nem ettem semmit, egyszerűen nem kívántam az ételt, ami fura, mert nagyon sokat tudok enni. Aztán este, elmentünk barátommal bulizni, ahol kicsit sok mindent ittam össze-vissza( 0,5 literes vodkakóla =3 dl vodka, 2 dl kóla) fél korsó sör, jager... ) Éjjel nem volt még semmi bajom, csak reggel. És ugye ezelőtt nap nem ettem, nagyon korgott a hasam, de mégsem kívántam az ételt, így erőszakkal próbáltam enni : kb 3 kanál leves és kettő darab ropi. Rá 1 órára kihánytam. Próbáltam pihenni, de közben nagyon csikart a gyomrom, hasmenésem is volt. Majd rávettem magam, ettem nagyon kevés krumplipürét, de estére kihánytam a teával együtt. Lehet ez a másnaposság? Nagyszüleim kicsit kiidegelnek, mivel szerintük terhes vagyok, amikor tudom, hogy ez lehetetlen. Mégis kicsit fura ez az egész eset. Ma jobban vagyok, igaz szédülök, de szerintem csak azért mert sokat feküdtem.

2014. jan. 1. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
a majadnak megartott a tobbfele alkohol keveke, folbomlott az egyensulya es nem birja az etelt foldolgozni emiatt. ilyenkor inkabb koplalj, amit lehet: gyumolcs, tea, viz.
2014. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. jan. 7. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!