Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden este ugyanabban a...

Minden este ugyanabban a pozícióban alszok el, már kb 6-8 éve, ez probléma lehet?

Figyelt kérdés
Kb mióta külön alszok azóta alszok el minden egyes éjszaka ugyanabban a pozícióban, oldalt fekve, teljesen betakarózva csak a fejemet kihagyva, mivel kicsinek féltem egyedül.Nem okozhat ez bármifelé problémát is? Mert hát ugye a változatossag fontos.. Amúgy 16F

2014. jan. 2. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt! Ez minden emberre jellemző tünet (a homeopátiás gyógyításban), hogy hogyan alszik el. Van, aki pl. bal oldalt, van, aki magzati pozícióban, van, aki hason, van, aki háton, van, aki felhúzott térdekkel, van, aki széttárt karokkal.

Úgy aludj, ahogy Neked a legkényelmesebb! Szép álmokat!

2014. jan. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem problema, mivel kesobb - az alvas kulonbozo fazisaiban - ugyis valtoztatsz a testhelyzeteden, tehat nem egesz ejjel ugyanazon az oldaladon alszol. Reggel - biztos vagyok benne - hogy mas pozicioban ebredsz, mint ahogy elaludtal.

En kb 40 eve alszom el mindig ugyanugy, hason, bal labam oldalt felhuzva, es a fulem is betakarva :)

2014. jan. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dehogy probléma a legtöbb ember ugyanabban a pózban alszik el mivel az a kényelmes. Éjszaka ugyis váltasz poziciót.
2014. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!