Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abbahagytam a fogamzásgátlót,...

Abbahagytam a fogamzásgátlót, mennyi idő után jön helyre a bőröm?

Figyelt kérdés

10 évig szedtem fogamzásgátlót, 3 hónapja abbahagytam. Azóta szerintem 10 év összes pattanása előjött rajtam. De nem csak az arcomon, hanem mellkason és háton is. És nagyon nehezen múlnak el. Ráadásul meggyógyul az egyik, 5 másik lesz helyette.

Kétnaponta hajat kell mosnom, mert szinte csöpög belőle a zsír. Mennyi idő kell, hogy helyreálljanak a dolgok? Vagy ez már így marad? Várjak még, vagy inkább kezdjem el megint szedni?


2014. jan. 4. 01:06
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én csupán 3,5 évig szedtem bogyit, de utána sajna a pattanások nálam is megjelentek... Bár nekem lassan alakult ki, először a mitesszerek sokasodtak meg. Most asszem 2 éve, hogy abbahagytam, és ugyanúgy pattanásos vagyok, mint egy tini.. Nekem is el kellene menni dokihoz :D Úgyhogy ha nagyon zavar, inkább nézesd meg, nem tudom, hogy magától elmúlik-e, bár ha elmúlik is, nekem már igazán elmúlhatott volna...

2014. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!