Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le kell vetkőzzek előtte?

Le kell vetkőzzek előtte?

Figyelt kérdés
Haverom masszőr(nek tanul), és tudja h szokott fajni a nyakam, hátam. Holnap feljön, mondta h megmasszíroz. Le kell vetkőzni ilyenkor? :O
2014. jan. 4. 08:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én 17/L, ő 20/F.
2014. jan. 4. 08:11
 2/12 anonim válasza:
Leveszed a pólód, eltakarod a nemkívánatos testrészed és hasrafekszel. Nem is fogja látni
2014. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyak miatt semmiképpen, max. a hát miatt, de én úgy gondolom, akkor is legfeljebb atlétára/topra... Amúgy mi az, hogy "kell"? :D Semmi nem kell, amit nem akarsz, ő sem várhatja, hogy levetkőzöl előtte...
2014. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ahogy akarod.

Nekem rengeteg haverom van (fiú), akikkel masszírozzuk egymást, én pólóban szeretem, de ha valakivel bizalmasabb a viszony, akkor ha akarja, meztelenül.

Rajtatok múlik.

Nem tudom, miért minket kérdezel, Te tudod, hogy hogyan kényelmesebb neked!...:-o

2014. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyél fel egy csőtopot ha van.

Abban szabadon lesz a vállad és a nyakad is.

2014. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy egy bikinifelsőt, és akkor ha hasra fekszel, és útban van a madzag, kibontjátok. És a végén megkéred, hogy kösse vissza. De előtte kérdezd meg, hogy meztelen bőrön akar-e masszírozni, és jó lesz-e az a viselet, vagy egyáltalán meddig akarja masszírozni a hátad. Hátha csak a nyakadat akarja.
2014. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Le kell vetkőznöd, de nem előtte, hanem kimész pl. a fürdőszobába, magadra tekersz egy törülközőt, és csak akkor veszed le, ha hasra feküdtél. Tehát sem a melled, sem a puncid nem látja!
2014. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A bikini is jó ötlet és azt sem a fiú előtt kell felvenned.
2014. jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Abban az esetben, ha törülközőt tekersz csak magadra, de nem veszel bikinit, a bugyit akkor sem kell levenned!!!
2014. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jan. 4. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!