Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a penta kristályról!?

Figyelt kérdés
Negatív pozitív egyaránt érdekelne!

2014. jan. 4. 13:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

adj neki lsd-t.

Biztos ő is érzi, h rákattogott a cuccra, de elfolytja ezeket a gondolatokat. 2-3 adag lsd előhozza ezeket, lesz, egy 12-16 órás olyan szar utazása, hogy soha nem nyúl ilyen szarokhoz.


Saját példán tudom mondani, nekem is volt mély korszakom, és bárki mondta, lehetett az span, szülő, barátnő, stb.. úgy éreztem, h ők nem érzik át, h bármikor ott tudnám hagyni.. hogy úgy sem vagyok függő.. elvonónál is az van kb, h meggyőznek h miért ne, lépcsőzetes módszerekkel felépítenek benned egy.. hát nehéz megfogalmazni, de ott is azt érzi az ember, hogy ba....meg, itt is csak rábeszélnek, hogy taníthatna olyan, aki nem élte át, honnan tudná, h én mit bírok.


nade, amikor benyaltam 2-3 bélyeget, ott nincs olyan, h elfojtasz valamit.. ami érzés ellen küzdenél, pont az jön elő a gonosz formájában.. és ott 14-16 órán keresztül azt látod, h h nézel ki, hova tartasz, kiknek ártottál, és ott még olyan kiút sincs, h mert más győzött meg.. nem, ott tényleg a saját személyiségeid ébresztenek rá..


(én pl olyanokat láttam, h aki kért, megadtam neki, és h ez milyen rizikó, mennyire lecsúszott, esetleg besokalt, tikkelt napokig, vagy rohamot is kapott.. magamat ahogy x év múlva ugyan úgy ülök, ugyan azokkal az emberekkel, és nem az hajt előre, h hogy legyek jobb, vagy több ember, hanem h milyen új cuccok vannak, vagy épp honnan szerezzünk péntekre valamit. nem beszélve arról, h az időérzék is eltorzul, szóval te azt heteknek-hónapoknak érzed, nem csak pár órának..)


-tudom, h ilyet az ellenségének se kívánna az ember, de szükséges a drasztikus módszerekhez nyúlni, mielőtt már ez sem segítene

-tudom, h alapból az lsd ennek a boldog változatát is képes megadni, és a mennyek kapuit megnyitni, de feltételezhetően nem egy érzelmileg olyan labilis, és feltehetőleg sérült embernél, mint aki kriss függő

-tűzre tűzzel megoldásnak tűnik, de.. lsd-re nem tudsz rászokni, konkrét példa erre is, h egyik nap 3-tól repülsz, másnap 3tól semmi bajod.. 5-6 kell, és így tovább, kb 3xozni kell a dózist, és akk se lesz az eredeti hatás soha olyan mint az előző, plusz nincs se testi se lelki függőség.. max lelkinek tudható be a kíváncsiság, h mi van még ennél feljebb, de azt meg nem érheted el 2-3 hónap pihi nélkül, így ismét nehéz ráfüggeni.


én személy szerint a trip után még a cigiről is leszoktam.. minden személyiségemmel összezárva, meg minden parámmal.. kb 2 éve olyan fordulatot vett az életem, egy lecsúszott dealer-ből jelenleg programtervező informatikusként vagyok majdnem osztályelső az egyetemen, ösztöndíjjal, stb..


nem bánom a drogos korszakot se, mert sok mindent mutatott, de.. szerencsésnek érzem magam, h ki tudtam lépni belőle.. remélem tudtam segíteni a kattogós haverodnak :\ kitartást hozzá :)

2016. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Respect
2016. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
11-es csak vigyázni kell, mert a keményebb bad trip után szintén komoly lelki gebaszok jelenhetnek meg
2016. aug. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
szornyu szer. ezt telleeg senki ne probalja ki
2016. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
21%
Nem rendszeresen de egyszer ketszer becsuszik. Nekem eddig olyan 5-6 alkalommal volt, majdnem mindegyik mas fajta. Hiaba "kristaly" nincs ket egyforma. Egyiktol se volt semmi komolyabb bajom. A legelsonel egyezer befordultam (elgondolkoztam az elet ertelmen es szar lett a kedvem) de gyorsan elmult. Nem eszel es alszol tole egy darabig, de nem rossz dolog. De ez csak az en velemenyem, megbizhato forrasbol van. Eleg valogatos az ember aki szerzi ugyhogy azert barmit nem probalunk ki! Amugy fajtatol fugg a hatas is. Van amikor chillbe vagy es minden laza, van amikor emelle betarsul a porges. 1 szar tapasztalatom van. A para-flesh. Amikor meg a villanyoszloprol is azt hittem hogy rendor es elkezdtem szaladni a kobor kutyak elol amik ott se voltak. De lattam sarki fenyt (Pest megye kozepe), hajnali 2kor repulo vilagito golya, egy meter magas teknos a toban es egyeb hasonlok. De amugy nem rossz dolog. Nem mondom h probaljatok ki, de hat aki nagyon akarja ugyis kiprobalja. Nekem tetszik! ♡
2017. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen megvonási tünete van?
ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!