Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a térdem, komoly lehet...

Fáj a térdem, komoly lehet vagy majd "kinövöm"?

Figyelt kérdés

Annó nagyon szerettem a biciklimmel gyakorolgatni (BMX). Egy trükknél lecsúszott a lábam a bicóról, erősen és hirtelen estem a talpamra. Azt követően pár hétig alig tudtam járni, doki azt mondta pihentessem. De azóta folyamatosan, ha sportolni akarok, pl.: futni, vagy bármi ami kicsit megerőlteti, elkezd fájni. Bal térdemről van szó, és annak a bal oldalán mintha valami kinövés lenne, valami kis pici púp van ott. Ha megnyomogatom, szintúgy fáj. Mit tehetek vele? Akadályoz minden sportban, amihez kellene a lábam :/


17/F



2014. jan. 6. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Hát nemtom. Nekem a csuklóm sérült meg súlyzózás közben 8 éve. Ha megeröltetem (gödör ásás) még mindig fáj.
2014. jan. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz, hogy küldjön el kivizsgálásra ortopédiára, vagy traumatológiára. Ha most, esetleg egy idő múlva elmúlna a fájdalom, később tönkremehetne a térded.
2014. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg szerintem is, ez csak rosszabbodni fog és szinte még gyerek vagy, nem kéne ilyen panaszokkal leélned az életed. Biztosan lehet rajta segíteni, illetve legalább megtudod, hogy mi is az a púp ott pontosan és kell-e vele foglalkozni (pl. az okozza-e a problémát vagy sem stb.).
2014. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!