Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire jo es hatasos gyogysz...

Mennyire jo es hatasos gyogyszer a tantumverde szopogato tabletta?!

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor en elöször kaptam,naprol napra rosszabb lett a tokrom,igy 3 nap utan abbahagytam,kivörösödött fajt.A baratnm is igy jart.A sogornöm spryt kapott,negjobban berekedt es elment a hangja,azota en Sem az ismeröseim se hasznaljak.viszont hallottam hogy masoknak segit,ki kell probalni,maskepp nem tudod meg a hatasat,mert egyiknek jo,masiknak nem.
2014. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fplyt.,bocsi a hibakert,holnap kapom a szemüveget.
2014. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég drasztikusan használt.
2014. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én még eddig egyszersem gyógyultam meg tőle! Legutóbb fül-orr-gégén javasolták, hogy Betadine-t csepegtessek egy pohár vízbe, azzal gargarizáljak! Elmúlt a torokfájásom pár nap alatt!!!! Olcsó és jó! ha napközben mégis elszopogatnék ilyen fertőtlenítős csodát, akkor Septofortot szoktam venni. Többi semmire se jó és még drága is!!!
2014. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez a sz*r semmire nem jo. annyira faj a mandulam helye hogy nem birom elmondani;(((
2014. jan. 6. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Betadine-os öblögetést, nem olyan rossz az íze, nekem tényleg segített!!! Jobbulást!!!
2014. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat
2014. jan. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!