Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Escapelle esemény utáni...

Escapelle esemény utáni tabletta után elmaradhat a menzesz?

Figyelt kérdés
Akkor vettem be ezt a tablettát, amikor megvolt a menzeszem, az együttlét is akkor történt, bár ténylegesen nem bennem ment el az akkori párom ( igen, már nincs 1 hete) , mégis bevettem ezt a tablettát, akkor a menzeszem 2 hétig elhúzódott tőke, most azonban 1 hete késik, és nem tudom mi van, 2 tesztet csináltam és mind2 negatív, a mellem húzódik min minden menzeszem előtt de ennyi... annyira kétségbe vagyok esve, hogy megőrülök, lehetséges, hogy az a két hét menzesz volt a "mostani is"? Valaki olyan írjon, aki ment át hasonlón kérem!! Köszi előre is!

2013. dec. 3. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A tabi egy hormon bomba. Teljesen felboríthatja a hormonháztartásodat, akár hónapokra is kiütheti extrém esetben a mensidet. Szóval nyugi, nem vagy terhes.
2013. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!