Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tartasjavito heveder hasznal?

Tartasjavito heveder hasznal?

Figyelt kérdés

Regota szenvedek,mert azt hittem,hogy annak ellenere,hogy fiatal vagyok es nem szoptattam meg lognak a melleim.Ma este viszont feltunt,hogy valoszinuleg nem a cicikkel van a baj,hanem azzal,hogy rossz a tartasom.A vallaimat nem huzom ki,hanem eloreesnek, igy az egesz mellkasom lejjebb van,mint kene.Ha kihuzom magam egesz maskepp allnak a melleim.


1. Ha megtanulnam a helyes testtartast,akkor a melleim helyzete folyamatosan olyan lenne,mint mikor kihuzom magam?


2. Tartasjavito heveder segithet a problemamon? Kb meddig kell hordani ahhoz,hogy rogzuljon bennem a helyes testtartas?


3. Erdemes elmenni szakorvoshoz,hogy megnezze tenyleg rosszul tartom-e magam? Ha o irja fel a hevedert olcsobb?


Elore is koszonom!


2014. jan. 10. 22:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!