Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete nagyjából 1-2 naponta...

2 hete nagyjából 1-2 naponta nem tudok elaludni miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok álmos csak érzem,hogy le kellene feküdnöm, és mikor lefekszem akkor 1-2 óra elmegy a gondolkodással 16 éves fiú vagyok(nem az iskolában vagy egyéb dolgok miatt nem takargatok jegyeket) holnap fellépésem is lesz Betlehmes játék és ha mos lefekszem elkezdek gondolkodni minden kuszálódik...gondolkodok...gondolkodok.... és semmi (érzem magamba,hogy tennem kéne ezellen aludni kéne)Másnap hullaként ébredek és érzem,hogy fáradt vagyok...Mi lehet a bajom???
2013. dec. 20. 22:17
 1/5 papaiistvan76 ***** válasza:
szegyél be altatot de viszont akor rászoksz inkáb fáraszad ki magad járjál kondiba segics szüleidnek vagy stb szoval végez fizikai munkát
2013. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jogos fizikai leterhelő munka amitől így is úgy is hulla leszek...Hogy ez nem jutott eszembe...Köszönöm :))))
2013. dec. 20. 22:22
 3/5 A kérdező kommentje:
És még a javamra is válhat...
2013. dec. 20. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor elalszol mennyit alszol?
2013. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha hétvége van addig fent vagyok ameddig bírom..akkor 6-8 órát amikor hétköznap van 5-6 órát
2013. dec. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!