Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Narancsbőrös lettem. Hogyan...

Narancsbőrös lettem. Hogyan tudom eltüntetni? Nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja vettem észre, hogy fura csíkok vannak a combomon ,és azóta rosszabodott. És egyáltalán mért lettem olyan ?
2014. jan. 12. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A csík az nem narancsbőr.

Amennyiben tényleg narancsbőrről lenne szó, akkor a válasz egyszerű: híztál a combodra. Akinek genetikailag hajlama van erre, az nagyon nehezen tud "gusztusosan" hízni oda (pl én is ilyen vagyok). Az eltüntetés módja a fogyás, amennyiben van mit leadnod. Ha most kamaszodsz, és csak a zsírpárnák átrendeződése történik éppen, és nincs igazán mit leadnod, akkor viszont ne fogyózz, mert csontváznak lenni legalább olyan gusztustalan... Ez esetben kozmetikus fog tudni segíteni tekercseléssel valamennyit.

De sajnos készülj fel rá, hogy egész életedben lesz ezzel gondod. Mint ahogy (most jön a megnyugtató adat) a nők 90%-ának, már akár kamaszkortól kezdve.

2014. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És hogy az első mondatomat megmagyarázzam, a narancsbőr az inkább ilyen gödröcskék formájában jelentkezik, ha kifejezetten csíkos vagy, azok talán striák lehetnek, ami a bőr megnyúlása miatt van.
2014. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig egyáltalán nem híztam sőt fogytam is három kilót
2014. jan. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!