Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koncentráció problémával mit...

Koncentráció problémával mit lehet kezdeni gimnazista korban?

Figyelt kérdés

Soha nem tudom odafigyelni semmire, se leülni tanulni, se csak megírni egy feladatot. Mindig elkalandozik az eszem és soha nem tudom beosztani ezáltal az időmet. Nincs olyan hogy most tanulok, és akkor az van, és most pihenek és akkor az van, hanem tanulás közben folyton elkezdek valami hülyeséget csinálni. Piszkálgatni a pulcsimon a cipzárt, rágni a körmöm, satöbbi, de egyszerűen nincs az hogy leülök, és tanulok. Nem tudom miért, de folyton elkalandozom, és úgy 10 perc után észreveszem hogy még egy nyamvadt szót sem írtam le. És ezáltal körülbelül másfél óra, mire egy oldalt átolvasok egy füzetben, azt is csak hiányosan. Későn és fáradtan szoktam hazaérni mert hosszú a buszút, és először mindig kicsit relaxálok, aztán kezdem el a "tanulást", de.. valahogy sosem megy. Először még úgy, rendben, kamasz a gyerek, de most már nagyon zavaró, semmi dolgozatra nem tudok felkészülni rendesen, se óráról órára nem készülök.

Egyre zűrösebb a helyzet...

Valaki tudna segíteni?



2014. jan. 12. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!