Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a körömrágás...

Mit tegyek a körömrágás ellen? Hogy szokjak le róla? Már sok mindent kipróbáltam. Pl keserű körömlakk, különféle kenős izék de egyik se hatott. Valaki valami jó tanács?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Én csináltattam műkörmöt akkor ugye egy hónapig nem rágtam és utána nem folytattam tovább...
2014. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is a mukorom segit.

Az evek alatt annyit jartam kormoshoz, hgy megtanultam hogy kell. Persze az elejen 2x olyan sokaig csinaltam, de nem siettetett senki, raertem, megcsinaltam szepre. Az idovel egyre ugyesebb lettem. Csak a kezdeti beruhazas volt kicsit huzosabb (eszkozok, ecset, lampa stb) de azota az epitest/toltest megsporolom, mert magamnak csinalom otthon. Es ha akarom hetente ujra toltom ;)


Van ido, amikor nagyon leno es leszedem oket es ha nincs idom aznap ujra rakni akkor par napig nincs es olyankor egybol nekiesek, sajnos nem birom megallni, hgy ne. Utana gyorsan ujra felrakom oket. Nem tul hosszuak mert irodaban dolgozom, sokat gepelek, szoval tok diszkretre is meg lehet csinalni.

2014. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!