Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Na mit is tehetnék?

Na mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Na szóval mit tegyek? A barátom 25 éves. 6éves kora óta epilepsziában szenved, mégpedig a durvábbik változatában, melyben hajlamos gyakori sűrű rohamokra, a nyelve elharapására, nyáltúltengésre stb. ÉN 3 kerek éve vagyok vele eggyütt. Az első évünkben fél év után aludhattam vele. A fél év alatt 1X-sem láttam a rohamait, kiemelem EGYSZERSEM!!! Aztán egyre többször jöttek elő. Rengeteget ivott/ mai napig iszik, dohányzik, jogositványa nem lehet az orvosoknak hazudik, hogy jólvan, az anyjának falaznom kell mert ő nem tuhat a gyakori rohamairól és a legfőbb dolog, hogy NEM SZEDI RENDSZERESEN A GYÓGYSZERT. Kihagyja mert ő most iszik, mert ő megy bulizni, mert ő neki nincs kedve bevenni. Ekkor szépen pont velem van, és beüt rögtön a roham. Én 100x 1000x próbáltam az alkoholról lebeszélni, a cigiről leszoktatni és a gyógyszerét időben bevetetni, de nagyon kevésszer volt sikerem. Szexuális életünknek lőttek, a túlságos izgalmi hatás rohamot vált ki. Arra keresem a választ, hogy itt vagyok laza 20 évesen, 2 és fél éve ezt kell néznem legalább, LEGALÁBB egy héten 1x!!!!! Idegileg magamat teszem tönkre ezzel, mert ezt normális ember nem BIRJA VÉGIG NÉZNI ÁLLANDÓAN!!! Huzat csere mert véres lett, átöltöztetni mert csupa nyál meg vér. EZT NEM FOGOM SOKÁIG BIRNI. NEM EGY 12 ÉVES KISFIÚRÓL VAN SZÓ. Akár hányszor nézem végig egyre rosszabul érzem magam! ÉN FOGOK KIKÉSZÜLNI NEM IS Ő!! TISZTÁRA PSZICHÉS VAGYOK LASSAN, MEG IDEGBETEG MERT EZT NEM BíROM. EZT SENKI NEM TUDJA VÉGIG CSINÁLNI! IGY AZT HISZEM ÉN SEM!! Szóval szeretném erre a kérdésre megkapni választ, Mit tegyek? Ott hagyjam? vagy csináljam vele végig, és kattanjak be és magamat nyirjam ki elször? mert én tanácstalan vagyok! Ne kiméljetek bármilyen választ elfogadok! 20/L

2014. jan. 18. 00:07
 1/8 anonim válasza:
Szerinted?
2014. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek. Én otthagynám. Ha beteg, és tesz érte, és úgy se gyógyul, akkor nem, soha. De így, hogy "nincs kedve bevenni a gyógyszert", meg titkolgatja a rohamait, meg minden, így nem hiszem, hogy fel kéne magad áldozni érte. De ha így döntenél, először mindenképpen közöld vele, hogy nem fogod ezt tovább csinálni, hátha észhez tér...
2014. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
-EZT olvasni sem bírom!- Család, rokonok ,- RENDŐRSÉG!!
2014. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy ilyen elmebeteg még akár a nyakát is tekeri, ki neki ellenszegül, NEM TANÁCSOLOM! Érts vele mindenben egyet, és nemsokára le fog higgadni! Egyik végletből a másik..!!!
2014. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ide bármikor beírhatsz bármit!

címet telefont stb

ha segítség kell megyünk""

2014. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Rokonok, barátok....HA más nem, sajnos ÍGY . . .
2014. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ne magaddal kezd a kinyrást, jobb ezt megtervezni
2014. jan. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Denta válasza:
Mond meg neki hogy ne igyon ne bulizzon inkább ha neki fontos az Ő saját maga élete akkor csinálja a gyógyszer beszedését.
2014. jún. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!