Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beégtem a háziorvosnál. Mihez...

Beégtem a háziorvosnál. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Nagyon fájt a hasam és kértem a háziorvostól egy magán hasi ultrahang vizsgálatot. Ugyanis ez sokszor előfordult. Előtte megnyomkodta a hasam , amire én egy jó nagyot szellentettem. Ő csak mosolygott és azt mondta, hogy semmi baj, de én majd elsüllyedtem szégyenembe. Azóta sincs pofám visszamenni hozzá, pedig kéne.

Te mit csinálnál? Váltanál háziorvost?


Amúgy érdemes volt az uh, mert kiderült, hogy epeköves vagyok.


2014. jan. 18. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne szégyelld magad, mert ez természetes. Ugye így meggyőződött róla hogy a beleiddel minden rendben van, így ő már abból tudta hogy ott nem lehet akkora probléma.

De jó hogy az UH-n kiderült mi a helyzet mert ha te nem kérted volna lehet ő nem küldött volna el és akkor később derült volna ki amikor lehet már több komplikációval járhat a kezelés.


De emiatt ne szégyelld magad, a barátnőmet is vittem egyszer orvoshoz, pontosabban az én orvosomhoz mert ne itt lakik és sürgős volt a dolog, ott is hasfájásvolt, igaz a barátnőm nem pukizott hanem böfögött de elég nagyot, hát nagyon égett a feje csak úgy vörösödött neki, és szégyellte magát de megnyugtattam hogy nincs mit szégyellni mert ő is ember, a doki is az, ugyanúgy böfögünk, finguk stb... És ha ezek nincsenek meg már gond van.

2014. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez NEM BEÉGÉS! Természetes dolog. Minden ember belei tele vannak levegővel,amik a has nyomkodására arra távoznak amerre tudnak.azaz a végbél felé. Ezt az orvos is tudja,úgyhogy nem foglakozik vele,sőt szerintem rögtön "el is felejtette".
2014. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%

Ez gáz!

De azt mondta h semmi gond.Akkor ne parázz.Ez bárkivel előfordulhat hisz emberek vagyunk.Már lehet nem is emlékszik rá.

Szóval ne aggódj nyugodtan menj vissza.:-)

2014. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy emlékszik, mert még ablakot is kellett nyitnia :(
2014. jan. 18. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hasi problémákkal még ennél érdekesebb dolgok is előfordulhatnak az emberrel. Hányan hányták össze a rendelőjét eddig szerinted, és hányan mentek hozzá véres széklettel, ami után bele kellett nyúlnia a popsijukba és körbetapogatózni? Még a székletet is érzik ilyenkor a gumikesztyűs ujjukkal. Szóval hidd el, hogy egy dokinak nagyon vastag a bőr az arcán ebből a szempontból, teljesen tisztában vannak ezekkel az élettani működésekkel, és nem érdekli őket. Nem váltanék háziorvost, főleg, hogy ilyen jófej volt, és azonnal megnyugtatott.
2014. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog.
2014. jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!