Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet kapni recept nélkül...

Lehet kapni recept nélkül valamilyen kedvjavító gyógyszert, antidepresszánst?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán valami ilyen depresszió ellen? Egyszerűen nagyon padlón vagyok. Nemrég szakítottam a barátnőmmel, és nagyon nehéz túltennem magam rajta. Plusz annyira nem megy semmi. A munka, a hobbim, semmi. Amikor már azon kaptam magam, hogy öngyilkosságot tervezek, akkor jöttem rá, hogy el kell mennem orvoshoz ezzel. De mivel pénzem nincs jó pszichiáterre, ezért nem nagyon tudtam rendes szakemberhez fordulni.
2014. jan. 19. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Van állami pszichiáter és hidd el, nem fognak elhajtani. Mert lelkibetegseget és szorongast nem lehet bekepzelni, mint egy szervi elváltozást(panikbetegseg). Ő ír fel gyógyszert, mondjuk az is pénzbe fog kerülni de az OEP miatt max 1ezres. Recept nelkulit nem ismerek, mert ezek komoly gyógyszerek, meg a nyugtatok is venykotelesek. Amúgy ha lenne is v nélküli gyógyszer az egy vagyonba kerülne.
2014. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,ilyen a Remotiv extra,de elég drága és lehet,hogy nem biztos a hatása. Ha gondolod,próbáld ki. De ha nem működik,akkor TB-s orvos is tud adni jó gyógyszert,nem csak a magán.
2014. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!