Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha veszek be nyugtatót nem...

Ha veszek be nyugtatót nem fogom érezni ha megvernek? Vagy csak nem ráz meg annyira?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 19:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%

65%-os jókat ír.


Az önvédelem tanulás, gyakorlás is jó.


Csak én mint oktató egyszerűen.. olyan rémes ez elképzelni is alig tudom, hogy az embernek a saját szüleivel szemben kelljen megvédenie magát, fizikai bántalmazással szemben :(


Ez a világ.. kiakaszt.

2014. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18. Előszöris nem szajadat, hanem szádat. Másodszor ahol mindenki ver mindenkit egy csaladban, az nem család. Te voltál az ostoba, hogy nem kértél segítséget, gondolom nem akartad ott hagyni a "családot", mert eltartottak teged és szereted még a szüleidet. Harmadszor, nőt verni szégyen.
2014. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Neked nem nyugtató kell, hanem egy megbízható ember aki segít!
2014. jan. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Senkim sincs a szüleimen kívül, szóval másra nem számíthatok családon belül. Nevelőszülökhöz pedig nem szeretnék kerülni...
2014. jan. 20. 08:37
 25/28 anonim ***** válasza:
nevelöszülökhöz 18evesen nem is kerülhetsz.akkor hagyd ott a sulit,es önallosulj,menj ki külföldre,vagy mit tudom en,de ne legyel mar tehetetlen,hogy 18eves letedre felsz a szüleid veresetöl.jo nagy barmok amugy a szüleid.aki meg megüti az anyjat tövestöl szakitanam ki mind a 2kezet es feldugnam a seggebe.meg apamat se,nem hogy anyamat.idiota!!!!!!
2014. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
8 általánossal, érettségi, szakma nélkül biztos sokra mennék:-)
2014. jan. 20. 19:36
 27/28 anonim ***** válasza:
Külföldön egyik sem kell.nem erdekli öket,hogy vane iskolad,vagy nincs,csak dolgozni tudjal.no es kaptal mar?vagy megusztad?
2014. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem mondtam még el, gondolkozom hogyan adjam elő. Meg célozgatok rá, hogy veréssel nem lehet nevelni. Sőt, az erőszak a gyengék fegyvere. De menthetetlenek:(
2014. jan. 20. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!