Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázhatnám el a...

Hogyan magyarázhatnám el a barátomnak, hogy a fű rossz?

Figyelt kérdés
mielőtt nem voltam neki, majdnem napi szinten csinálta. már több mint 1 éve együtt vagyunk, de ez majdnemhogy mindennapos vita nálunk: Ő szeretné csinálni, de én nem engedem. Egyszerűen már nem tudok neki indokokat mondani, hogy miért ne csinálja. Úgy tesz, mintha ez minden napos dolog lenne és teljesen normális. Mit mondjak neki, hogy lebeszéljem róla?

2014. jan. 22. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Leszoksz vagy feljelentelek vagy elhagylak.
2014. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az elhagylak nem jön be. már próbáltam :D egyébként túlságosan szeretem ahhoz, hogy bármelyiket megtegyem.
2014. jan. 22. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem jön be? Mert leszarja? Mert ha igen akkor az azt jelenti h a fű fontosabb mint te. De ha neked így jó... Am persze szereted és nem hagyod el még egy ideig. De egyszer te is megunod. Am hány évesek vagytok?
2014. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem járnék egy drogossal, az tuti.

Elmondásod alapján a fű az 1. nála. Ne várd meg, amíg eladja a cuccait is, majd a Te cuccaidat is, hogy pénzt szerezzen fűre.

2014. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen durva fűfogyasztás erőteljesen rongálja a rövidtávú memóriát. Memóriatesztekkel talán meggyőzhetnéd őt!
2014. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi 5. kommentelő :) pont ilyenekre gondoltam
2014. febr. 2. 10:11
 7/7 anonim válasza:
2018. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!